Konečne že mesto ma späť svoj majetok a ak su v zlom stave žaloval by som BBDS Až BY SA zasr.... Dúfam že BBDS NEBUDE už nikdy robiť mestkú dopravu v Banskej Bystrici. ? ? ? Po tom všetkom ako sa chrapunsky správali. Mna do autobusov BBDS nik nedostane aj keby boli posledne ktoré by išli. Myslím tým aj medzimestkú dopravu!!!
ale práve som sa pozrel a karty majú platnosť 31.08.2006, bohvie či aj zľava
LUK
http://www.dopravni.net/gallery.php?akce=galerie_ukaz_interni&gal_ukaz_order=date_down&gal_ukaz_pocet=15&galerie_id=2&strana=8
GOOD BYE MHD... ? ?