Bobor: Jedna malá otázočka. To akože čím chcel doplniť Zvolen vozový park aj keby mal tých 35 autobusov.
Re #13617 JJ: Tak to by som si išiel pozrieť. A to by bola zábava a zároveň veľký smútok.
Re #13617 JJ: Tak to by som si išiel pozrieť. A to by bola zábava a zároveň veľký smútok.
Prečítaj si
Teraz su ine priority ohladne stranky (nie v BB, ale centralne).
bobor
ale keď sa vozíš na tých starých herkách a medzimestkých spojoch čuduješ sa vobec že ten autobus meška ???
a podotýkam že tie šroty sa kazia, je fajn nastupit previest sa jednu zástavku a zrazu bum beng finish...
btw cestovné poriadky -- kebyže ich ludia nestrhavaju tak su!
To že niesu oznacniky vam uznavam ale inak nic.
inak keď to už dávno viete tak je to pekné ale každu chvilu mne meskal bus, mne isiel skor, neviem kedy mi ide, nieje toto nieje tamto... bla bla bla