Reakcia na: mimi #13602:
tá je tak už min. od piatku. Pekná modrá z druhej strany, aspoň tie linky na CP sú už bez stovky naviac a nie je ten označník celý "poblitý hrdzou".
Teraz su ine priority ohladne stranky (nie v BB, ale centralne).
bobor
Ale nato potrebuješ peniaze, a to trošku viac penazí.
No už vidím ako by to všetci hneď brali ako investícia do budúcnosti...