Reakcia na: PepinoBB #13419:
Priateľka išla do mesta na pohovor, nie nerobi u SAD BBDS teraz, ale robi pri vozovni. Čakala 30 minut na ďalší spoj, kvôli tomu, čo ty hovoríš, že je normálne, kvalitné. Neviem prečo, ale mám pocit, že patríš medzi drvivú väčšinu sociek, ktoré sú spokojné so stavom takým, akým je. Jediné zlepšenie nastalo v cene cestovného!!! Tak to vidia ľudia a to im stačí. Ale aj tieto socky sa začnú pomaly ozývať, keď bude cestovné stáť 13-14 korún. Potom si už nič nebudú môcť nájsť.
Vozidlo bolo navyše na boku označené tabuľkou bez čísla, že ide do Roosevelt. nem... Na Huštáku som potom stretol s viac ako trojminútovým náskokom dve vozidlá idúce na L24 v smere Mládežnícka (ZV-254BA a KN-003AH).
S499.1023
"každý vlak je lapší a (eko)logickejší ako akýkoľvek autohnus"
Si si istý, že taký motorový vozeň M152.0, ktorý spotrebuje cca. 50 l / 100 km a nespĺňa ŽIADNU ekologickú normu, so slizkými, kolmými koženkovými sedadlami je lepší a ekologickejší, než ľubovoľný stredne moderný autobus s textilnými anatmickými sedačkami, so spotrebou približne polovičnou a s motorom spĺňajúcim trebárs len normu Euro 2?
Keby si mal takých 13 - 14 rokov, tak by som bol ochotný takéto nezmysly ešte tolerovať, ale v 20 rokoch je to už jasný indikátor nie úplne plnohodnotnej mozgovej činnosti...