Reakcia na: DM 904.001 #13362:
Takéto, zdanlivo radikálne, v skutočnosti IDIOTSKÉ (skús cestovať z BA do NR trolejbusom, alebo čímkoľvek iným, čo nebude využívať fosílne palivá) názory, ešte k tomu verejne prezentované, môžu trolejbusom získať jedine nepriateľov.
adrive
Re #13352 LUK: nechápem tomu rozčarovaniu. Toho vodiča som dnes mimochodom videl pri slovenke v tom istom buse smerom na nemocnicu cca 15:30, ak sa mi podarí vstať aj zajtra o pol piatej, uvidím, či pôjde opäť