Ak nema BB dakych 40-50 milionov na MHD rocne,neviem si predstavit, ako by chcelo mesto prevadzkovat trolejbusy a nedajboze nakupovat nove trolejbusy alebo stavat trat na Sasovu. Pride mi to ako scifi. Podla mna, aj keby EU prispela 80% z penazi na vystavbu, mesto v dnesnej situacii nenajde peniaze ani na 10-20 % zo zostatkovej ceny vystavby trate na Sasovu. A to uz nehovorim o Sci-fi, aby aspon tolko davalo na MHD ako porovnatelne velek mesta PO alebo ZA. Ja viem,malujem certa na stenu, ale...bodaj by to bolo inak.
Benijamin
poslanec.sk - a ty vari vieš odpovedat? A čo stým chces dosiahnut s OZ? Myslim pre MHD? Ja chcem naspat trolejbusi, peticiu samozrejme podporujem, ale vysledok bude zrejme žiadny. Tuto chce riešenie a rýchle inak nebude čo zachranovat.