Prasivci zvolensky, tento tyzden ma uz dva krat oklamali na linke 24, odchod zo sasovej rudohorska stred 14.50, ani v stredu ani dnes tento bus vobec nesiel. Asi ani nevedia ze v tento cas maju jazdit. Slak ich trafil!
Teda že je možné niečo také, to by som nečakal ani od najhoršieho dopravcu na svete.
jofuri
Kyvadlova doprava - byt v provizornej forme tunak funguje.To nemboj. ale o trolejbus doprave v BB ma tu byt hlavne rec. Elektrifikacia ZV -BB je len ukazkovy priklad, ako sa investuju aj nase dane a po roku-rokoch to niekto zmetie zo stola, ako nerentabilnu?. ALE KDE???? BOLA OSOBNA DOPRAVA EKONOMICKA???? Hoci ekologicka???? Vzdy je to a bude o stratovosti. Ale to, co tu mame v MHD BB, (masirovanie mozgov obcanov o ekologickejsej doprave busmy v prevedeni SAD ZV?????) Dakujeme najma primatorovi a posrancom MsU BB. Nazory som prezentoval v starsich prispevkoch. Kardinalny problem: TROLEJBUS-y cim skor, tym lepsie DO PREVADZKY!!!!!!!!!! TEDA naspat na linky.