Reakcia na: klementis #12379:
klementis. Určite si v staršich prispevkoch najdeš parodické logo noveho dopravcu. To som navrhoval hlavne bystrican-ovi, keď je taký algebrický na Trolejbus, aby sa poponahlal si zadovážiť licenciu na tento druh dopravy a môže začať.
Muscha
Prepáč, nechcem nikoho zastávať. Ten cestový poriadok tam ale bol. Akurát na druhej strane nie, ostla po ňom len modrá šnúrka, ktorú niekto z nás ú ž a s n ý ch a b e z ch y b n ý ch bystričanov niekto čmajzol.