Akurat som cestoval okolo vozovne pri kremnicke, poviem vam, dost smutny pohlad na vsetky tie opustene trolejbusy..
To, že na teba pršalo, nie je fyzikálna vlastnosť trolejbusu a ľahko sa ti stane aj v tých šrotoch, ktoré tu budú jazdiť... ?
poslanec.sk
http://www.poslanec.sk/view.php?cisloclanku=2006010803