Reakcia na: muzikant #12206:
Aáááááááá koho tu nevidim. Výýýýýýborne, že niesme sami, taku doneba volajucu vtákovinu môže urobiť len analfabet, ktory asi nema ukončenu ZDŠ alebo ukončil 9ročku niekde v 5ročniku. Ďakujeme za moralnu podporu i takto na diaľku a uvítali by sme aj nejaký ten plátok podpisových hárkov - samo ze podpisaných simpatizantmi TROLEJBUS-ovej dopravy. BB ďakuje BLAVE. ❤ ?
BBDS nie je az taka vyhra, ako sa zda.
jofuri
Skarpo. Tie elektricke lokomotívy na železnici tu maju doraziť koncom roka. Tymto si mi trochu nahral na smeč. Par príspevkov nazad som o tom písal,- teda elektrifikáci trate Zvolen BB. Len verim, že Ti ta parafraza nevijde do bodky. myslim na trolejbusy.