BTW Aka je realita verzus vyhlasenia Ing. Polonyho zo vcera o riadnej doprave oddnes?
Linka 98 (tescobus, hoc viac-menej zmluvna doprava) stale nechodi. Ani dnes rano
A tak ako tu uz bolo parkrat pisane v pondelok to bude ina vrazda sa chciet dostat smerom na Slovenku/Roosevelt. nemocnicu zo Sasovej, kedy za 1 hodinu islo cca 13 vylucne KLBOVYCH busov a teraz podla vsetkeho pojdu solo busy a k tomu este niektore primestske!!!
Linka 98 (tescobus, hoc viac-menej zmluvna doprava) stale nechodi. Ani dnes rano
A tak ako tu uz bolo parkrat pisane v pondelok to bude ina vrazda sa chciet dostat smerom na Slovenku/Roosevelt. nemocnicu zo Sasovej, kedy za 1 hodinu islo cca 13 vylucne KLBOVYCH busov a teraz podla vsetkeho pojdu solo busy a k tomu este niektore primestske!!!

Danny
Spravanie BBDS je priserne. Asi si totalne sedia na vedeni. Neuvedomuju si, ze po tychto skandaloch sa uz budu len tazko moct (realne) uchadzat v pripadnych sutaziach o prepravcu v inom meste (nielen MHD)
A v samotnom meste BB si tymto konanim definitivne odpilili hlboko narezany konar a NIKDO tu uz o nich ani neskrtne ?