Reakcia na: Peva1 #12034:
Ano, nahradi ich autobusmi...
ale to neznamena ze je dovod sa vyhrazat znarodnovanim. myslis, ze to potencionalneho investora (do jedno akej oblasti nie len letiska) potesi ? vzbudi doveru investovat ? asi nie
mea culpa.
aquila
fico chce so vsetkym robit poriadky, ale maximalne ustami.
Re #12010 S499.1023: jeziskove oci, igorko nerozculuj sa. inak ty mas len plne usta nadavok a silnych slov. ja sa nemam problem stretnut, taky exemplar ako ty, stoji za to vidiet, aj si ta odfotit