Reakcia na: pete #11741:
Pokial si pamätám, tak v BA to bolo 47 hal na osobokilometer Trolejbusu a 51 hal na osobokilometer autobusu niekedy pred dvoma rokmi. Ale ak chcete mať prensé info, obráťte sa na DPB prosím. Možno si to pamätám zle, ale určite vyšla prevádzka trolejbusu prepočítaná na osobokilometre o trošičku menej ako ekvivalentná prevádzka autubusu. V cene sú zahrnuté všetky náklday, aj údržba infraštrukúry u trolejbusu.



MaronHime^_^
heh ja pre istotu idem do metsa pesi , racej zmrznem po cetse ako mrznut na zastavke
Ked som nedavno videla pred mojim domom L26 ktora stala tam ludia nastupili a ona dalej stala takto asi 5 min (upozornujem ze ked prisla uz mala meskanie aspon 10 min) mala som pocit ze caka , ked uz meska tak riadne