Reakcia na: 81-71 #11678:
A co by si cakal od Pita? Zmyselny prispevok? ?
Hlavne je potrebné, aby sa aspoň teraz všetci priaznivci MHD zjednotili a nedelili sa na tých z Mestskadoprava.sk a "íemhaďákov", čo sa v prípade banskobystrických trolejbusov darí...
MaronHime^_^
inak pridam s k xdeimosxovi bude fajn plne suhlasim a budme mat tabulku chceme spat trolejbusi ale usta mi racej ostanu zamrznute:x
co sa tyka dnesnej dopravy no comment , vidiet ako sa tzv. srot trepe hore sasovov po tom kopci preplnena s max meskanim je mi s toho nanic , som zvedava ako to bude 9.1.2005 bo ja vtedy pojdem do skoly tak ako vacsina skolakov a kedze chodim do skoly L90 ktora chodievala pred siedmou z Pieninskej Velka klbovka preplnena ze sme ledva dychali a teraz to bude daky srotik ktory bude meskat tak ma porazi Xp