Reakcia na: dysan #11615:
ahojaj na otázku z mailu: podporiť petíciu formou cez internet, teda bez podpisu podľa zákona nie je možné. každý kto chce podporiť petíciu musí sa sám aj podpísať
Myslim ale, ze to uz upravuje Drahovy zakon).
Myslim, ze by to malo velku efektivitu ...
Fakt by bolo dobre, keby SAD BB nad tym porozmyslalo, podla mna im to nema kto zakazat. A hlavne by pomohli nam cestujucim, lebo tlacit sa v starych busoch je dost neprijemne ... Nakoniec by boli "hrdinami"
Jaroslav
Šofér MHD za tento stav nemože. Hovorím to preto, že jedna pani v 24 na neho nehorázne vybehla ako keby bol on majoritným akcionárom SAD.
Ak sa chcete tažovat tak poslanci MsZ sú na tejto stránke:
http://www.banskabystrica.sk/main.php?id=97&program=programs/triedene_foto.php&id_menu=817&id_polozka=721&id_mesto_sub=15
a aj tu sú podľa obvodov ak ludia nevedia kto ich zastupuje na MsZ.
http://www.banskabystrica.sk/main.php?id_menu=11719&firmy_slovenska_flag=0
Nehovorím, že za to možu celkom len oni ale minimálne organizačne ten prechod na nového dopravcu nezvládli.