Myslím si, že zabývat se v současné chvíli tím, kdo je větší *** může být sice zajímavé, ale situaci to nevyřeší. Nerad bych někomu křivdil, ale mám pocit, že se v místních médiích neobjevily žádné články, které by obyvatelům města (a voličům) vysvětlovali, proč musí v BB trolejbusy zůstat a čeho se tím radnice dopouští. Myslel jsem si, že si minimálně půjčíte trolejbus, ověsíte ho tramsparenty a budete s ním maximálně možnou dobu jezdit po městě, že se uspořádá nějaká petice, demonstrace, že budete oslovaovat obyčejné lidi na ulici ... Jasně, z dalekých Čech se to radí dobře, ale podobným přístupem se nám podařilo zachránit trolejbusy v Mariánských Lázních. Pokud dopravci tahle záležitost není jedno, tak by Vám měl vyjít vstříc. Nebo je to všechno jinak???
Danny
Oznámenie: TB SAD BBDS o MHD v Banskej Bystrici
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
V stredu 28. decembra o 9.00 h sa v Penzióne Boca, Dolná ul. č. 52, v
Banskej Bystrici uskutoční tlačová beseda Slovenskej autobusovej dopravy (SAD)
Banskobystrickej dopravnej spoločnoti (BBDS), a. s., o mestskej hromadnej
doprave (MHD) v Banskej Bystrici.
TASR o tom informoval riaditeľ a predseda predstavenstva SAD BBDS, a. s.,
Igor Korniet.
TASR
http://mesta.slovenska.sk/m_portaly/new_window.php?id=27400&what=tasr&css=http://banskabystrica.virtualne.sk/_main.css&id_mesto=15
http://banskabystrica.virtualne.sk/