No... Celé Slovensko mieri do Nitry... Všetky súkromné autobusy z okresov BB a BR, o ktorých viem, už sú na ceste do NR...
A aj viacero vozov BBDS...
A aj viacero vozov BBDS...
A aj viacero vozov BBDS...
? je li z troho blivno ? ?
mato555
dnes L55 odchod zo zvol. cesta STK o 6:30 mal na informacnej LED tabuli len konecnu zastavku bez oznacenia linky. A to aj vpredu aj na pravej strane! Na zadnej tabuli mal takisto velke "NIČ"
a posledna pripomienka:
Siel som L22 s rudohorskej o 17:39 az na uhlisko a odtial som potreboval ist na L55. Ked som prisiel na uhlisko bolo 17:52 a L55 ma odtial odchod o 17:45 a dalsia az o 18:30
TO JE SYNCHRONIZACIA, som bol nadseny nasou dopravnou spolocnostou