Reakcia na: mato555 #10146:
Nemyslím, že by mohlo být ještě hůř než je- buď to vyhraje BBDS (a vše zůstane jak je), nebo někdo jiný, ale dotace zůstanou stejné, příjmy od cestujících asi taky, takže maximálně bude v řízení MHD o něco více rozumu než dosud (kdyby to byl třeba Connex).
? je li z troho blivno ? ?
LUK