Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Kami #10006:

"Napriek tomu, že aj karta AISEC sa dá použiť ako čipová karta, v našej spoločnosti to zatiaľ nie je možné. Preto zatiaľ musia mať študenti aj našu čipovú kartu. Pracujeme však na tom, aby v krátkom čase stačila karta AISEC,"

potom, čo ich donútia kúpiť si ich kartu už im to bude houby platné, že potom už bude stačiť aj AISEC... (a nie náhodou ISIC?)
Naco tie zabo-mysie vojny. Majo menej iniciativky v pisani fopa prispevkov
Študenti budú cestovať lacnejšie len s kartou
http://dennik.pravda.sk/sk_dennik.asp?r=Bslovenskoa&c=slovenskoa_4_8

Zatial musia mat VS studenti CK od BBDS, ale pracuje sa na akceptovani AISEC karty.
Kami: Zvolen je úplne bez kĺbákov už asi pol roka.
Reakcia na: Majo #9992:
to neviem. Vo Zvolene jazdievali aj cez vikend, a dnes som ziadny nevidel.

#10000: GRATULUJEM (bb.iMHD aj LUKovi)
Reakcia na: Majo #9998:
nehraj sa tu na neviniatko, v praktikach, ktore zacala MD ty uspesne pokracujes, takze tak... ?
Reakcia na: Majo #10001:
ty si niečo od nás chcel... ?
Reakcia na: LUK #9999:
Co konkretne pre MD robis ?
Reakcia na: Majo #9998:
a potom prečo my máme robiť niečo pre MD? ?
Reakcia na: LUK #9997:
Rypat zacal on a ja sa nenecham... Bol by som najradsej, keby uz skoncila tato nekonecna vojna medzi IMHD-akmi a Mestskodopravakmi... Proste na bratislavskej iMHD je zopar (chvalabohu malo) takych primitivov, co do mna zacali rypat hned, ako ma uvideli, a to len preto, ze som z inej stranky o mestskej doprave. A prave kvoli takymto ludom som nikdy nic nerobil pre iMHD a ak sa situacia nezmeni, ani nebudem.
TeBeCe & Majo: ste normálni? alebo máte 10 rokov??? ? prestaňte s tým... ?
Reakcia na: Majo #9995:
no ja som to vedel podstatne skor ?
Reakcia na: TeBeCe #9994:
No ja narozdiel od Teba som v 10. rokoch vedel, co je to Ikarus.
Reakcia na: Majo #9989:
co uz len o tom moze vediet 10-rocne decko?
Reakcia na: LUK #9986:
a co spravili len jeden pre STV? ?
Kami: Su tam niekde v LC a RS nejake klbaky ?
Reakcia na: Kami #9975:
No ja som tam nikdy nebol, prave preto som tam chcel ist. Ale dnes som bol v Martine vo vozovni SAD a az mam plnu kartu na fotaku... Inak vsetky Ikarusy uz rozpalili ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗
Reakcia na: Majo #9989:
dokonca na niektorých Ikarusoch ani plechy dolu dávať nemusíš...padnú aj samé... ?
Reakcia na: Papyr #9974:
Co mas proti Ikarusom ? 280 su to najlepsie, co tu kedy jazdilo. Snad nechces tvrdit, ze su lepsie tie napodobneniny autobusov od Cechov, co v nich po 2 rokoch vsetko vrzga a po piatich rokoch sa rozsipu ? Staci si porovnat bocnicu Ikarusu a Vrakosy, ked das dolu plechy...

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.