Reakcia na: draxter #43894:
na tom článku ma ale prekvapuje, že sa tam furt uvažuje s 30 a 60min intervalmi pri trolejbusoch. Nebolo by lepšie v takých prípadoch, kde intervaly idú nad 20min s klbákmi, teda 30 a 60, nasadzovať sóla aby sa to udržalo na prijateľných 20min? Som názoru, že BB je mesto a nie "dedinská" prevádzka MHD, kde môže viac ako 20min interval očariť.