Reply on: LUK #9854:
Týždeň na Roháčoch, inak nič zvláštne. To ja si len vždy nahováram, že ešte dokončím toto a toto a už budem mať viac času na iné veci, ale vždy mi do toho niečo vlezie a zase to treba riešiť, tak nič pekné nestíham. Ale tuším už s tým budem musieť niečo urobiť, lebo leto prejde a ja nič pekné nezažijem. Nádej zomiera posledná.
? Ale zomiera!
maciatko
Pre všetkých, ktorým tu chýbam: (tuším, že ich tak veľa nebude ? ).
Nestíham veľmi prispievať a zatiaľ sa tu ani veľmi nemám ku čomu vyjadrovať, ale poctivo sledujem diskusiu. Ahoj! A majte sa pekne!
A ešte nám želám pekné leto a kopu zážitkov z dovoleniek ? .
Topic on