Vo včerajšom vysielaní RTV bol rozhovor s Ing. Ďurečkom z MsÚ. Podľa jeho slov je už podpísané stavebné povolenie na malý kruhák na Huštáku, ale ešte nenadobudlo právoplatnosť - začiatok stavby predpokladá na jeseň za plnej prevádzky.
Do začiatku septembra by sa mala taktiež začať úprava križovatky ulíc ČSA - Kukučínova za 4 mil. Sk z rozpočtu mesta, kde bude vybudovaná svetelná signalizácia. Stavebné povolenie vraj už majú, problém je ešte s preložením nejakého trolejového stĺpa. Čo sa týka trolejbusov, povedal, že s tými problém nebude, lebo majú kade jazdiť. Predpokladám, že z toho môže vyplynúť, že budú premávať priamo na žel. stanicu, mimo Nám. slobody.
Chcem vás požiadať, aby ste do DF uviedli akékoľvek oficiálne upozornenia mesta a SAD BBDS (kedy, kde, čo a akým spôsobom) o prevádzkových nerovnomernostiach a obmedzeniach ste niekde videli.
Do začiatku septembra by sa mala taktiež začať úprava križovatky ulíc ČSA - Kukučínova za 4 mil. Sk z rozpočtu mesta, kde bude vybudovaná svetelná signalizácia. Stavebné povolenie vraj už majú, problém je ešte s preložením nejakého trolejového stĺpa. Čo sa týka trolejbusov, povedal, že s tými problém nebude, lebo majú kade jazdiť. Predpokladám, že z toho môže vyplynúť, že budú premávať priamo na žel. stanicu, mimo Nám. slobody.
Chcem vás požiadať, aby ste do DF uviedli akékoľvek oficiálne upozornenia mesta a SAD BBDS (kedy, kde, čo a akým spôsobom) o prevádzkových nerovnomernostiach a obmedzeniach ste niekde videli.
Ali B.
L43 spoj zo Srnkovej 15:45 už nechodí iba po Nový Svet ale až po Uľanku. Na zastávkach to zverejnené nie je, ale na sadbb.sk áno. Z Uľanky ide naspäť 16:10, teda na Novom Svete je 16:15. Sám som to už overil náhodou, keď som čakal v Uľanke na L54, ktorá mala ísť 16:12 a tesne pred ňou išla L43, ktorá tam vôbec nemala byť...