Tie predpisy su naozaj mnohe na buzeraciu a nie su jednotne. Zoberte si jednu ulicu a jenu zastavku, kde jazdia aj autobusy /podla zakona 168-96/ aj trolejbusy podla zakona 164-96/. A este moze byt aj pripad, ze podnik na tej istej linke z rozlicnych dovodov prevadzkuje oba prostriedky, nic mu to nezakazuje. Autobusy - ako bolo pisane predtym - by mali byt oznacene vychodziou, nacestnou aj cielovou /vystupnou, konecnou/ zastavkou. Trolejbusy iba nazvom konecnej stanice /zak.164, par.28, ods.b/. Vodici autobusov nemusia byt vystrojeni rovnosatami /uniformami/, vodici trolejbusov /zamestnanci tej istej profesie - vodic MHD - toho isteho podniku/, vsak musia.
Problem je jeden: jeden zakon pripravovali za zelenym stolom uradnici na 4. poschodi, druhy na siestom. A obaja sediaci v jednej budove o sebe nevedia!!! Saskaren!
Problem je jeden: jeden zakon pripravovali za zelenym stolom uradnici na 4. poschodi, druhy na siestom. A obaja sediaci v jednej budove o sebe nevedia!!! Saskaren!

Vladimír
Norma stanovuje presne akými typom písma má byť trasa napísaná, akým veľkým prísmom má byť číslo linky, akým veľkým písmom východia a konečná zastávka, akým ďalšie informácie, ďalej aká má byť farba písma a aká farba podkladu. Nechcem rýpať, ale táto záväzná norma pre všetky DP na Slovensku prikazuje formát až nápadne podobný (priam totožný) s bratislavským DP (takže podľa nej by prakticky mali DPMP, DPMŽ a DPMK vyhádzať všetky svoje tabuľky a sú povinné prevziať formát DPB). Na DPMK sa celou vecou vážne zaoberali, no zatiaľ používajú klasické košické tabuľky (zelená - obslužná linka, červená - expresná linka). Na DPMP sa tým ani len nezaoberali a postoj DPMŽ nepoznám.
Informácie o obsahu normy mám len z druhej ruky (DPMK), takže ak som sa v niečom "sekol", nemusíte na mňa hneď útočiť.
Petík: Keď to budú mať, kúpim...