Tie predpisy su naozaj mnohe na buzeraciu a nie su jednotne. Zoberte si jednu ulicu a jenu zastavku, kde jazdia aj autobusy /podla zakona 168-96/ aj trolejbusy podla zakona 164-96/. A este moze byt aj pripad, ze podnik na tej istej linke z rozlicnych dovodov prevadzkuje oba prostriedky, nic mu to nezakazuje. Autobusy - ako bolo pisane predtym - by mali byt oznacene vychodziou, nacestnou aj cielovou /vystupnou, konecnou/ zastavkou. Trolejbusy iba nazvom konecnej stanice /zak.164, par.28, ods.b/. Vodici autobusov nemusia byt vystrojeni rovnosatami /uniformami/, vodici trolejbusov /zamestnanci tej istej profesie - vodic MHD - toho isteho podniku/, vsak musia.
Problem je jeden: jeden zakon pripravovali za zelenym stolom uradnici na 4. poschodi, druhy na siestom. A obaja sediaci v jednej budove o sebe nevedia!!! Saskaren!
Problem je jeden: jeden zakon pripravovali za zelenym stolom uradnici na 4. poschodi, druhy na siestom. A obaja sediaci v jednej budove o sebe nevedia!!! Saskaren!

Majkl
Vlado: Mne sa zdá, že linka 32 v Podlaviciach ani nikdy CP vylepený nemala! To je prístup, kvôli ktorému ma ide rozhodiť. Na Okružnej dali nový sklenený prístrešok bez vitríny, CP som tam vylepil (na sklo), ale keď ho umývali, tak ho strhli. A vzhľadom na to, že tam neni označník, tak cestujúci vlastne vôbec nevedia, ako to chodí. Veď to je primárna propagácia služieb BBDS!