Reply on: Papyr #7115:
Ako to, že nie? Je odniekiaľ niekam treba viac ako jeden prestup? A nechváľ sa prestupným tarifom, čo už dva týždne máte:-P.
Okrem ineho v suchom prostredi o teplote pod -10 stupnov sa viry a bakterie skoro nesiria
BMko