Dnes 10.2.2005 okolo 11,55 som cestoval trolejbusom c 1 z Rooseveltovej na zeleznicnu stanicu. Pretoze mam sportovu vetrovku s teplomerom, mozem Vam prezradit, ze tam bolo 4,5 stupna C (samozrejme az na konecnu). Celkom fajn, Eskimaci zijuci v BB budu mat radost - aspon sa v MHD teray nepotia...
)
Mony5
:Preco autobusy 24, 35, 36 maju znova taku "skvelu" trasu ako to bolo pred rokom( s konecnou na Micinskej).A ako sa student dostane priamou linkou z internatu EF UMB(29.Augusta) na fakultu(Tajovskeho park).Tiez si myslim ze jeho presmerovanie nie je plusom.Neviem si ho vysvetlit ked boli stale,ale naozaj stale preplnene.Jedine co tej linke chybalo bolo zvysenie frekvencie tychto spojov.
Dakujem