Dnes 10.2.2005 okolo 11,55 som cestoval trolejbusom c 1 z Rooseveltovej na zeleznicnu stanicu. Pretoze mam sportovu vetrovku s teplomerom, mozem Vam prezradit, ze tam bolo 4,5 stupna C (samozrejme az na konecnu). Celkom fajn, Eskimaci zijuci v BB budu mat radost - aspon sa v MHD teray nepotia...
)
Gabrielka
Chcem sa spýtať, samozrejme ak mi niekto odpovie, kto to tak úžasne zaviedol že trolejbus č.3 chodí v priebehu 15 minút 4x!!!!!! a trolejbus č. 2 ide "keď sa mu už asi patrí"?
Nechápem ale toto je len časť z tých vecí ktoré ma hnevajú,ale čím ďalej tým viac som presvedčená že Banská Bystrica sa stáva "úžasným" mestom. Som hrdá že tu žijem,že platím dane a že môžem každé ráno mrznúť. /bubo/.