Luka na hrad ako by povedali hokejovi fanusikovia. Vsevedko zistil som podrobnejsie info o tych Zvolenskych autobusoch na bioplnyn. Citujem zo zmluvy medzi CSAD Zvolen a Stredoslovenske Vodarne a kanalizacie zavod 08 kanalizacie odstiepena prevadzka Cisticka odpadovych vod Rakytovce.zavazujeme sa spolocnosti Sad Zvolen,ze umoznime odber bioplynu za vopred stanovenych cenovych podmienok a umoznime pristup do objektu cisticky 4 vozidlam Sad za ucelom doplnenia pohhonnych hmot. Tak uz vies ze Zvolen mal 4 taketo autobusy,ktore jazdili na primestkych linkach.V sucasnej dobe uz nepremava ani jeden z nich a boli zosrotovane:-(

Majkl
Z "Králikovho tónu" v jeho reakcii na bb.sk som vycítil, že nie je veľmi ochotný sadať si s BBDS k rokovaciemu stolu...