Reply on: falaise #53889:
Zatiaľ nepomáha, lebo na jednu pozitívnu odozvu je 20 negatívnych. A tie negatívne sú aj na FB, píšu maily, telefonujú, píšu články do novín, petície, vyhrážajú sa markízou atď ... Pričom používajú "argumenty" typu:- do tých vlakov ma nedostanete lebo už dvakrát som tam dostala vši
- počula som vraj sme okopírovali tento systém z Nemecka, či Rakúska. Ale tu sme na Slovensku vážení, prečo sa vkuse musíme po niekom opičiť ...Tu chcú ľudia cestovať priamymi autobusmi ..
falaise
BBSK má také možnosti sa inšpirovať inde ako aj iné kraje bez ohľadu na to, kto je jeho sused. BSK má za rohom Rakúsko aj JMK a nejak nepomáha ...