Reply on: S499.1023 #53871:
A kto dal BB nôž na krk? Ty si nebodaj stanovil podmienky, alebo tvoj známy, či kamarát?! To, čo hlásaš je choré a čistá manipulácia. Pretože ak by mesto chcelo užívateľsky prívetiví stanicu v prvom rade voči pasažierom, tak by riešili integrovaný uzol pre MHD+PAL+DAL v absolútnej možnej blízkosti železničnej stanice. Neriešili to tak, lebo si našli riešenie, ktoré im dalo najmenej námahy, no najväčší možný "shit" z hľadiska dopravného. A to, že ignoruješ aj potreby šoférov autobusov a aké majú priestorové možnosti, tak to je tvoja vizitka arogancie a ignorantstva akou oplývajú ľudia vo vedení mesta a MsZ BB.
PIT
Samozrejme, že parkovisko a samotné obchodné prevádzky a možnosti ako využiť čas na čakanie v prijateľnejšie prostredí he jednoznačne plus, avšak doprava funkcia je neustále od začiatku potlačená a len ako prostriedok pre obchodovanie a vôbec nezlepšuje napr. možnosti prestupov ani a medzi dopravným systémami. A to nie v porovnaní s predchádzajúcim nedokončeným stavenisko, ale s nevyužitý potenciálom.