mám otázku podávaju sa stažnostilen tu alebo existuje aj iná miestnosť na sťažnosti na autobusárov kvoli ktorím človek dostane pokutu len za to že autobusar ma nervy po celom dni a navyše ked si clovek chce zakupit listok a listok pre priatela a vyskocí vám error ?
N/A