Reply on: BB-Schuhu #47961:
no to sa pozriem na tú obchádzku
samozrejme aj s foťákom... len relevantnejšie by bolo.. kedy sa to intergalaktický doprava odváži oznámiť ? ?
samozrejme aj s foťákom... len relevantnejšie by bolo.. kedy sa to intergalaktický doprava odváži oznámiť ? ?

BB-Schuhu
JOSH: Robil som si troška nádeje o náhradných projektoch Operačného programu Doprava, ktoré sa stali reálnymi po pozastavení tunela pod Dunajom. Pôvodne sa hovorilo, že aby neprepadli peniaze, bude realizovaná obnova vozidlového parku trolejbusov, električiek a ďalšej infraštruktúry v krajských mestách. V najnovších správach bol pojem "krajské mestá" nahradený pojmom "Bratislava a Košice". Asi tak.. Napriek tomu nechcem veriť tomu, žeby mesto BB (už pri 3 úspešných eurofondových projektoch) nedokázalo finančne zabezpečiť nákup cca 5 kĺbových trolejbusov, ktoré by nahradili zostávajúce 15 Tr (aj 14 Tr).. ?