Reply on: BB-Schuhu #47961:
no to sa pozriem na tú obchádzku
samozrejme aj s foťákom... len relevantnejšie by bolo.. kedy sa to intergalaktický doprava odváži oznámiť ? ?
samozrejme aj s foťákom... len relevantnejšie by bolo.. kedy sa to intergalaktický doprava odváži oznámiť ? ?

N/A
"Úplná uzávierka pre vozidlá bude trvať na tejto komunikácii do 31. októbra, pričom počas posledného víkendu v mesiaci (27.-28. 10.) bude z úseku vylúčená aj MHD."