mám otázku podávaju sa stažnostilen tu alebo existuje aj iná miestnosť na sťažnosti na autobusárov kvoli ktorím človek dostane pokutu len za to že autobusar ma nervy po celom dni a navyše ked si clovek chce zakupit listok a listok pre priatela a vyskocí vám error ?
BB-Schuhu
http://spravy.pravda.sk/unikatnu-ozubnicu-v-tisovci-obohati-vyse-storocny-parny-rusen-ps7-/sk_regiony.asp?c=A121010_120613_sk_regiony_p09