ďalšia reklama, tentoraz na pravej strane vozidla a nie po celej dĺžke, ale len v okolí 2. dvier+priľahlých okien, sa objavila aj na ZV-312BI. Nevšimol som si na čo je zameraná, ale je viditeľne na bielom podklade.
tak ISIC zakazu , nie ze by miesto toho radsej dali rano viac spojov L3 alebo L1 , poripade klbove trolejbusy , miesto toho sa ludia tlacia v malych SOR
Ja stále tvrdím, že je to najneschopnejší dopravca v celej galaxii a len to denne dokazuje. Choré je akurát to, že toto naše hlúpo neschopné mesto s ním nevie urobiť poriadok, keďže si absolútne neplní svoje povinnosti. A len dement mohol darovať MHD takýmto fušerákom.
Väčšina študentov má ISIC okrem študentského preukazu hlavne ako dopravnú kartu... tie ostatné zľavy ktoré platia na ISIC sú len bonus z ktorého využijú tak pätinu...
hlavne keď v ISIC karte existuje ten čip... ktorý sa dá všelijako využiť... či už ako vstup (jeho záznam) do školy, poukážka na obedy, knižničný preukaz... a zrušia najhlavnejšiu zložku... autobusy (hlavne MHD)... je to celkom divné čudné... a vyvádzajúce rôzne dôsledky... vraj technického charakteru... žiaden dopravca s tým nemá problém... ja osobne som s isicom nemal tiež žiadny problém... takže... takže.
hawkeye