Mohol by už konečne niekto šoférov z ZV-964CD (Králiky) upozorniť že spoj číslo 51 (19:00x na Kordíky cez Riečku a Králiky) má chodiť z nástupišťa 10 a nie 9? Ja som si za tie 4 roky každý druhý deň zvykol, ale keď vidím vandrákov ako sedia na 10ke a nič si nevšimnú tak to je celkom kruté. Keď som ja upozornil šoféra, robil sa že ma nepočuje.
najsampr kolega je presmerovaný a nezdúchava to my máme iný poriadok
Dopišťok nebol bo žijeme v 21.storočí a mobily fungujú a ja zase ozaj všetko nemôžem vykecať
fragma
doprava, orientačný CP: BB,ŽST 8:00, 8:30, 9:00 s príchodmi na Kalište: 8:40, 9:10, 9:40
z Kališťa do BB: 15:45, 18:00 (v BB budú 16:25 a 18:40)
http://bbonline.sk/wp-content/uploads/2012/08/kaliste-stretnutie-generacii-plagat.pdf