Reply on: brefos #47574:
Už by som veľmo nemal písať bo všetko ozaj vytáram a ešte dostanem po chrbte od 3-písmenkového diskutujúceho pána, že si nepíšeme mailom. ? Raz som videl, stačilo, nescem stretnúť. ?
najsampr kolega je presmerovaný a nezdúchava to my máme iný poriadok
Dopišťok nebol bo žijeme v 21.storočí a mobily fungujú a ja zase ozaj všetko nemôžem vykecať
A tie kúžele to je iná hovädina ,ale o tom potom
Dnes sme bus smer Praha - Florenc pustili na linku a to z jediného dôvodu, lebo cestujúci nemá byť rukojemník.. dievčatá s batohmi na chrbáte mali zakúpené miestenky a to sa nerobí, aby trpeli za aroganciu príživníkov na AS ? No, v prípade, že na zástavke budú cestujúci bez miestenky slušne ich presmerujem na iných dopravcov a bus opäť odíde bez cestujúcich
Samozrejme velmi vhodne bude aj pokial bude situaciu niekto natacat
V BB je určené miesto na prevádzku autobusovej dopravy no Mičinská to nie je
A nenapádaj vodiča , lebo násilie plodí násilie..vodič funguje podľa hesla "Koho chlieb ješ, toho pieseň spievaj.." Ja, poznám toho vodiča, lebo je to vodič , ktorý sedel za volantom SAD BB takmer 40 rokov a snaží sa nájsť príčinu toho, že sa zrazu nevolá vodič SAD BB , ale volá sa násilím vodič SAD ZV..nie je sám koho to bolí a tak smutne hľadá svojho nepriateľa...
Habibi