Reply on: kvorka #47592:
To nie je ziaden kolobeh. Tam je to jednosmerne: Obcania mozu za svojich zastupcov. Nic dalej. Bohuzial je v stredoslovenskej nature si len povzdychnut, ze "je to tak" a nic s tym nerobit, cest vynimkam - vidim to na kvante mojich kamaratov a rodiny z tej lokality. Proste to ze je vsetko zle sa berie ako standard a nebojuje sa s tym.
kvorka