Na stránke SAD Zvolen pri článku o cyklobuse zmizol doplnok "zmena trasy od 7.7.2012". Vo vete "Vždy v sobotu a v nedeľu až do 30.9.2012 na trase z Banskej Bystrice na Dolný Harmanec, Panská koliba a na Králiky." figuruje tiež Panská koliba a nie Šturec
http://www.sadzv.sk/ Výpis odchodov na podklade scenérie je tiež z pÁnskej koliby http://www.sadzv.sk/?id_menu=0&module_action__199569__id_art=19255#m_199569 No cestovný poriadok si môžete stiahnuť TU! ostáva naďalej s konečnou DH, HH, Šturec
zo 06.07.12. Na stránke kralovastudna.com je stále "Upozornenie - Dočasná zmena trasy. Dočasne premáva cyklobus namiesto na Panskú kolibu, pod sedlo Malý Šturec" no s cestovným poriadkom pre Panskú kolibu http://www.kralovastudna.com/images/stories/Cyklobus.pdf (zaujímavé km 0 po celej trase ?).
Človek teraz nevie, ako to chápať... Či to zmiznutie zmeny trasy chápať ako "odteraz vždy na Šturec bez špeciálneho upozornenia, keď už marketing bol stavaný na Kráľovu studňu/Panskú kolibu", alebo sa prinavracia Panská koliba späť
A som zvedavý, kto ním pôjde zajtra v tomto daždi... A ešte nevie, ani kam ?
http://www.sadzv.sk/ Výpis odchodov na podklade scenérie je tiež z pÁnskej koliby http://www.sadzv.sk/?id_menu=0&module_action__199569__id_art=19255#m_199569 No cestovný poriadok si môžete stiahnuť TU! ostáva naďalej s konečnou DH, HH, Šturec
zo 06.07.12. Na stránke kralovastudna.com je stále "Upozornenie - Dočasná zmena trasy. Dočasne premáva cyklobus namiesto na Panskú kolibu, pod sedlo Malý Šturec" no s cestovným poriadkom pre Panskú kolibu http://www.kralovastudna.com/images/stories/Cyklobus.pdf (zaujímavé km 0 po celej trase ?).Človek teraz nevie, ako to chápať... Či to zmiznutie zmeny trasy chápať ako "odteraz vždy na Šturec bez špeciálneho upozornenia, keď už marketing bol stavaný na Kráľovu studňu/Panskú kolibu", alebo sa prinavracia Panská koliba späť
A som zvedavý, kto ním pôjde zajtra v tomto daždi... A ešte nevie, ani kam ?
Petik