Reply on: Petik #47380:
Suhlasim prakticky zo vsetkym. Akurat bohuzial, policia moze kecat do dopravneho znacenia kdekolvek. Kazdopadne ako prve body by som realizoval zavedenie prestupnej tarify aj linkovania (v zaujme dosiahutia vyssej atraktivity dopravy a hustych intervalov) a zrusenie predaja listkov vo vozidle s vynimkou drahsieho doplnkoveho predaja (v zaujme zvysenia pravidelnosti a plynulosti dopravy), uplne zrusenie cipovych kariet (mozno okrem mesacnikov, aj ked aj tam je to zbytocnost). No a samozrejme KONECNE naplnit zakladnu dopravnu obsluznost. Teda kazda cast by mala spoj aspon raz za 120 minut, 24 hodin denne.
júla, sobotu 6.
PFM
Ináč, včera bol presne rok od sprevádzkovania nových trolejbusov 30Tr, a EMtesty pri tretích dverách sú stále mimo prevádzky. Plánuje sa to niekedy sprevádzkovať, či je to tam len na okrasu? ?