Reply on: Petik #47380:
Suhlasim prakticky zo vsetkym. Akurat bohuzial, policia moze kecat do dopravneho znacenia kdekolvek. Kazdopadne ako prve body by som realizoval zavedenie prestupnej tarify aj linkovania (v zaujme dosiahutia vyssej atraktivity dopravy a hustych intervalov) a zrusenie predaja listkov vo vozidle s vynimkou drahsieho doplnkoveho predaja (v zaujme zvysenia pravidelnosti a plynulosti dopravy), uplne zrusenie cipovych kariet (mozno okrem mesacnikov, aj ked aj tam je to zbytocnost). No a samozrejme KONECNE naplnit zakladnu dopravnu obsluznost. Teda kazda cast by mala spoj aspon raz za 120 minut, 24 hodin denne.
júla, sobotu 6.
milan001
a) linka Pieninská - Fončorda každých 10 min
b) linka Tatranská - Radvaň každých 20 min
je mi jedno či trolejbus alebo bus, nech sa toto pribrzdené mesto konečne rozhýbe a prestane cvakať toľké peniaze von oknom len preto, že MHD tu robia dvaja diletanti.