Reply on: draxter #45172:
teoreticky mohli smerovať ešte do LC... no uvidíme... ak išli do ZV (čo skôr predpokladám) tak to v pondelok veľmi rýchlo zistím
Ja si myslím, že áno. Po zastávke Štadlerovo nábrežie nemá nasledovať "EUROPA SC", ale Sládkovičova, zvolenčania si to občas mýlia vo svojich systémoch (voľakedy tak odosielali INPROPu v takomto pomýlenom tvare pre L 21, 32, 41, 90), tak uvidíme, v každom prípade posielam e-mail na opravenie, mňa sa dotýka osobne

810zssk
Ale v poriadku, nech ma BB viac, ja s tym nemam problem. Len mi pride absurdne ak tu niekto zacne tvrdit, ze je zvyhodnovana ked ma jeden jediny OP (Bratislavsky kraj, z inych cerpat nesmie) a aj z neho sa nic zasadne nespravi. That's all.