Som rád, že BB tiež po x-rokoch pochopila, že sú potrebné aj PCL, aj nočný spoj, aj intervaly, aj slušná doprava do najväčších sídlisk (hoci škoda, že nie už v roku 2006, ale lepšie ako značka n pri spojoch 2,3,4 linky 97 ? ).
Re #4312: si mi to zobral z úst. ?
Re #4312: si mi to zobral z úst. ?
PIT
Úplne s tebou súhlasím s presmerovaním L28 cez Karpatskú, nakoľko jazdenie po Partizánskej ceste inou, ako špičkovou posilovou linkou umožňujúcou prepravu ľudí do/z zamestnania, ja absolútne neefektívne a to hlavne v prípade, keď na ramene cez Rudlovskú cestu býva množstvo ľudí, kým na Partizánskej minimum a súčasne tak je možné zabezpečiť primeranú obsluhu okolia Karpatskej, ktoré bolo kedysi vynikajúce a v súčasnosti je však v smere na NS biedne. Však stále tade môže ísť L26 (samozrejme v preklade s L28 na NS a Tatranskej).
Tvoju hlúpu poznámku na koniec budem brať, že si to napísal z trucu v oprávnenej zlosti a nebudem to ďalej rozoberať. ?