Reply on: expresbb #43734:
to viem, bez obáv ? hentie navyše vyzerali doooosť zachovalo z čoho súdim, že ide o historičáky. Ale tak či sa nerobia takéto jazdy nejak pri príležitosti nejakých nostalgických akcií. Škoda, že Pomarančov je akosi pomenej, Sergeje ako historičáky majú myslím, že početnejšie zastúpenie.
kvorka
Inak trochu spomienok na Vianoce: http://www.virtualtravel.sk/sk/panorama/banskobystricky-kraj/banska-bystrica/zaujimavosti-mesta/vianoce-v-banskej-bystrici/