Reply on: Udiak #36434:
A este k referenciam. Materialy od odbornikov z VUD Zilina som cital dva krat. Okrem tohto odpadu co ste vytvorili pre BB som mal tu cest precitat si aj zvasty o tom ze Petrzalke budu este 20 rokov stacit autobusy (co je samo o sebe hovadina ked nestacia uz dnes) a netreba stavat elektricku (radsej to riesit ked uz bude neskoro), ale radsej trolejbus co dopravne problemy vyriesi (wow, budeme sa tlacit na elektrinu.. super!). A to som si nie isty ci to nahodou nie je ten isty material kde niekto vypotil ze ked na rovnake miesto umiestnite stanicu vlaku, bude obsluhovat vacsiu oblast ako elektrickova zastavka.
brefos