Reply on: Agent006 #36438:
súhlas, v TN určite. Nebola spokojnosť, zmeny na zásah primátora. Lenže v BB to asi takto nedopadne. Nejaké plusy to malo, ale napríklad navrhli zrušiť účelové robotnícke spoje v TN (9,12,16,20), čo je nezmysel, tí ľudia by sa nemali ako dostať do práce...zlúčili nám linku 1+22 do L1, ktorá raz končila na stanici a raz v Kubre. Nakoniec sa toto tiež minulý rok zmenilo naspäť. Takže ja jednoznačne prínos kladiem do roviny otázky - ?
kvorka
Ak by som si ja svoju docentúru získal takýmto spôsobom, asi by ma páni profesori hnali svinským krokom..ale v BB je možné všetko, MsÚ papá z ruky všetkým, čo ukážu dáke ISO, vyhlásia svoje tvrdenia za super (balkánci), alebo spravia analýzu na základe s nepoužiteľným výsledkom (teraz nehovorím len o vstupoch, ale najmä výstupoch, a lá neexistujúca konečná, jednosmerky a obojsmerky a pod.). Preto ak sa mesto neuvedomí, zajtra podám vlastnú analýzu, postavenú na úplne iných vstupoch, a tiež sa všetci budú tváriť (aj na tomto fóre), že čo za výsledok to je...ale to je tak vždy, keď kapitánom kozmickej lode (rútiacej sa do záhuby) je traktorista.