Reply on: PIT #2976:
LUK pisal o meskaniach z objektivnych dovodov - v spicke. Su tu aj meskania subjektivne. Bud vodic zaspal, alebo ide neskor umyselne. To sa robi ked nie su ludia a zbytocne by si vodic vyrobil naskok. Tieto veci by vyriesil palubak.
LUK
Re PIT: Dobrý nápad:-), ale nahlas by som to nehovoril, lebo to niekto naozaj spraví:-/
Majkl: 'Krásavci' 26-02 a 006AG dnes na L1. Zaostri na 'unikátny úlovok'.