Reply on: Bystrican. #27156:
ako pise PIT, dopravu do Sasovej treba riesit inak, nie zahustovanim minibusov. Primarna uloha cicikov je vymetat rohy, robit doplnok k ostatnej MHD. Preco by niekto mal ist od LIDLa na Nam. slobody cez Staru Sasovu a mesto, ked moze ist priamo? (recnicka otazka)Zlepsenie intervalu by v sucasnej situacii bolo kontraproduktivne a znamenalo by este vacsiu preplnenost. Sucasny interval je optimalny. Dostatocne atraktivny pre vymetanie rohov, a zaroven je prilis dlhy na nosnu dopravu (komu sa chce cakat 30 min. na zastavke).
?
BZUCO
tu je odpoved z mestkeho fora a rovno na teba:
Petičný výbor
Nahnevaná občianka pamätá určite petičnú akciu za zachránenie trolejov, ktorú organizovali zamestnanci SADBBDS. Pri pošte ma dokonca v jej čase osočoval jeden zamestnanec SADBBDS. Všetci vieme, že troleje patria SADBBDS a dopravný podnik je len jeho sluha však nemá vlasnú garáž, dielne prosto nič. Existuje len zo svojvôle Sadistov BBDS. Takže táraninkky pána Papa ani nečítajte. Tu ide o tvrdú korupciu resp. výpalníctvo.A nezabudnite keby neprišli zvolenčania tak nastupujeme štvťkou predných dverí a platíme tažké koruny výpalníkom. Teraz SADBBDS vypaľuje mesto cez DPmBB ale z našich.
Mna by zaujimalo co je SADBBDS. ? To pocujem prvy krat.