Reply on: Bystrican. #27056:
Myslím, že v tomto máš skutočne nadštandardné požiadavky. Lebo nie v Bystrici, ale doslova všade v našich "zemepisných šírkach" boli a sú predplatné lístky neprenosné.Isteže, väčšie mestá poznajú aj prenosné mesačné lístky. Ale to už samozrejme s cenami brutálne vyššími oproti neprenosným - obyčajne ich využívajú organizácie.
Proste to bol poznatok zo zahranicia. tot vsio.
Bystrican.
Jedinu vaznejsiu vyhradu mam voci vydavaniu listka no ale co uz ked evidencia musi byt i ked je to sprostost kedze revizori by mali mat citacky podla toho zistit ci mam platny casovy alebo nemam....
Ale som zvedavy na to kontorlovanie obcianskeho atd....