Reply on: Bystrican. #27056:
Myslím, že v tomto máš skutočne nadštandardné požiadavky. Lebo nie v Bystrici, ale doslova všade v našich "zemepisných šírkach" boli a sú predplatné lístky neprenosné.Isteže, väčšie mestá poznajú aj prenosné mesačné lístky. Ale to už samozrejme s cenami brutálne vyššími oproti neprenosným - obyčajne ich využívajú organizácie.
Proste to bol poznatok zo zahranicia. tot vsio.
Papyr
Pri nastupe 15 ludi cez predne dvere s nakupom listka u vodica (ako doteraz v BB) t=75 s
Pri nastupe 15 ludi vsetkymi dverami t=17 s
Takze kolko namerias pri tebou popisovanom systeme? Bude to niekde medzi 17 a 75, to vieme, ale kolko? Bude to blizsie k tej 17, alebo k tej 75? Obavam sa, ze blizsie k tej 75...